Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Regulamin zakupów

 

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

1. Właścicielem witryny oraz sprzedającym jest BENEFIT24 Ewa Piotrowska,ul.Fedyka 8 , 62-300 Września, NIP 789-111-68-18 (zwana w następnych punktach sprzedającym).

 

2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę za pośrednictwem serwisu OTWARTE24h. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie tego regulaminu.

 

3. Rejestracja konta użytkownika w serwisie jest dobrowolna oraz bezpłatna. Nie jest ona konieczna do standardowego użytkowania serwisu, a w szczególności do składania i realizacji zamówień.

 

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
- w tym samym dniu lub następnym po dniu wolnym
- po wpłynięciu środków na rachunek bankowy.

 

5. Do każdego zamówienia jest wystawiany dowód sprzedaży lub faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Kupującego produkty są gotowe do wysyłki.

 

6. Kupujący może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Kupujący może wycofać złożone zamówienie telefonicznie lub przez e-mail pod adresem sklep@otwarte24h.eu. Kupujący nie może anulować zamówienia, które zostało już skierowane do realizacji.

 

7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena produktu nie zawiera kosztów dostawy.

 

8. Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu. przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Ceny towarów w sklepie mogą ulec zmianie o czym klient zostanie poinformowany telefonicznie lub droga mailową. W przypadku zmian cen po złożeniu zamówienia, klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

 

9. Koszty dostawy są zróżnicowane od formy płatności czy też wartości zamówienia. Dostawa zamówienia odbywa się w wybrany przez Kupującego sposób określany podczas zamówienia, zgodnie z formularzem zamówienia. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.

 

10. Każdy produkt ma określoną przybliżoną dostępność i czas realizacji zamówienia. Czas ten jest uzależniony od miejsca magazynu, w którym towar się znajduje lub od dostępności produktu u dostawcy.

 

11. Przesyłki dostarcza firma kurierska, z którą Sklep współpracuje. Przesyłki są dostarczane wyłącznie na terytorium Polski.

 

12. Klient ma obowiązek sprawdzić stan przesyłki przy dostawie, w obecności kuriera/kierowcy/przewoźnika. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia przesyłki, czy braków w przesyłce. Nawet, jeśli paczka została dostarczona w nienaruszonym opakowaniu, należy sprawdzić czy zamówiony przedmiot nie posiada niewidocznych na zewnątrz ubytków lub uszkodzenia.

13. W przypadku, gdy w trakcie sprawdzenia stanu przesyłki okaże się, że towar jest uszkodzony lub brakuje jakiegoś elementu, należy w obecności kuriera/kierowcy/przewoźnika sporządzić protokół szkody oraz w ten sam dzień skontaktować się ze Sklepem.

14.  Reklamację dotyczącą towaru należy składać do Sklepu w formie pisemnej lub mailowej.

15. Podstawą do złożenia przez Klienta reklamacji na towar wysyłany firmą kurierską lub za pośrednictwem przewoźnika jest protokół szkody. Podpisany protokół szkody wraz z dokumentacją fotograficzną szkody, należy przesłać do Sklepu  pocztą  lub przesłać skany na adres e-mail: sklep@otwarte24h.eu

 

16. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za składane zamówienia:
- przedpłatą na rachunek bankowy sklepu,

lub / ( jeżeli przy danym artykule jest taka możliwość ): 
- przy odbiorze,

 

17. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Kupujący może zrezygnować z produktu kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki przyczyny wysyłając pismo o odstąpieniu od umowy. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy produkt nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany produkt należy odsyłać w oryginalnym opakowaniu razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub dowodem sprzedaży. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie produktu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego. W przypadku zwrotu towaru, Kupujący płaci za jego transport zarówno do Kupującego jak i z powrotem. Odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji (nie może być używany), musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony (w szczególności oryginalne opakowanie w idealnym stanie, bez śladów transportu, dodatkowych naklejek itp.).

 

18. Dostępność towarów w sklepie jest uzależniona od rodzaju asortymentu (towary będące na magazynie, towary zamawiane od producenta lub innego dostawcy w związku z zamówieniem klienta). W sytuacji, gdy z uwagi na niedostępność towaru u producenta lub innego dostawcy termin realizacji zamówienia przedłuża się ponad wskazany na stronie, sklep zastrzega sobie prawo ustalenia z Kupującym nowego terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.

 

19. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

20. Wszystkie produkty dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski.

 

21. Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia serwisu danej marki/dostawcy/producenta, stwierdzająca usterkę bądź wadę w działaniu reklamowanego towaru. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

 

22. Zawartość internetowego sklepu (tj. produkty wraz z cenami) nie stanowi oferty, lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.

 

23. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

 

24. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu , jak również akceptacją wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie opisanych szczegółowo na stronie sklepu.

 

25. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Pz.U.N 133 poz. 883.

 

26. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w treści regulaminu jak również wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie opisanych szczegółowo na stronie sklepu.

 

27. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail ofert promocyjnych oraz tzw. newsletterów.

 

28. Prezentowane produkty w sklepie internetowym są reprodukcjami (o ile nie zaznaczono inaczej). Czerpią one jedynie inspirację z innego wzoru, różnią się wymiarami, materiałem, z którego są wykonane oraz kształtem. Zgodnie z art. 2 ust. 4 Ustawy z dnia 04.02.1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r, nr 80, poz.904) – za opracowanie nie uważa się utworu, który powstał w wyniku inspiracji cudzym utworem. Nie bierzemy odpowiedzialności za odsprzedawanie, oferowanie czy pokazywanie produktów z naszej oferty jako oryginalnych dzieł.

 


§2 REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 

1. W związku z charakterem działalności Sklepu Internetowego, jego dużym zasięgiem i specyfiką, umożliwiającą szybki kontakt z największymi dostawcami towaru, producentami, hurtowniami, dystrybutorami w kraju i za granicą jesteśmy w stanie pokryć zapotrzebowanie naszych klientów w zakresie terminu realizacji i dostępności produktów w większości wypadków.

 

2. Ciągła zmienność stanów magazynowych oraz specyfika działania systemu wstępnej rezerwacji, oraz realizacji zamówień sprawiają, że odpowiadanie na indywidualne zapytania o dostępność produktów jest utrudnione. Informacja taka ulega często szybkiej dezaktualizacji.

 

3. Najszybszym sposobem sprawdzenia dostępności produktu jest złożenie zamówienia w naszym sklepie.

 

4. Po potwierdzeniu zamówienie, otrzymacie Państwo informację na temat bieżącej dostępności zamówionego towaru oraz terminu realizacji zamówienia. Zamówienie jest realizowane po poinformowaniu zamawiającego drogą telefoniczną lub mailową o przyjęciu zamówienia. Termin realizacji zamówienia przeważnie wynosi 24h do 48h od momentu zaksięgowania wpłaty lub akceptacji i podpisaniu umowy kredytowej na zamówiony towar.

 

5. Termin ten może ulec zmianie w zależności od bieżących rezerwacji towarów na magazynie oraz na stokach magazynowych naszych dostawców i zostanie określony przez handlowca. Towary zamówione do godziny 12:00 i będące na stanie wysyłane są jeszcze tego samego dnia do klienta.

 

6. Termin realizacji zamówienia = czas dostawy towaru do sklepu + czas przygotowania towaru do wysyłki.

 

7. Zamówienia realizowane są od 24 do 48h w szczególnych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu o czym zostaną Państwo poinformowani przez konsultanta

 

8. Wysłanie zamówionego towaru kurierem jest jednoznaczne z jego realizacją a dostawa towaru do klienta określa rozliczenie transakcji z klientem.

 

9. Sklep nie ma wpływu na termin dostaw przez firmy kurierskie. Z założenia określa się dla paczek do 30 kg termin ten nie powinien przekroczyć 24h dla paczek gabarytowych i o wadze powyżej 30kg czas dostaw powinien wynosić od 24h i przeważnie do 48h. Cennik umieszczony w sklepie internetowym nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, a jedynie odzwierciedleniem oferty producenta na dany produkt, dlatego też, nie gwarantujemy Państwu pełnej dostępności produktów zawartych w cenniku.

 


§3 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

1. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza całkowitą akceptację postanowień tego regulaminu.

 

2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny, wycofania danego produktu z oferty lub odstąpienia od zrealizowania każdego zamówienia bez względu na jego status.

 

3. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. "o ochronie danych osobowych". Dane osobowe podane przez klienta podczas rejestracji sa przetwarzane tylko i wyłącznie w celach realizacji złożonego zamówienia! Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane oraz do ich poprawiania.


 

4. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e  mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez Sklep oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).

5.Informujemy, że sklep korzysta z  plików cookies ("ciasteczka") zapisywane są w tych plikach obszary takie jak :

  • informacje na temat sesji,
  • ostatnio oglądane produkty,
  • oddanie głosu w ankiecie.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000r.Dz.U. nr 22 poz.271

 

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Sprzedaż ratalna

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Regulaminie zakupów.


Click Shop | Hosting home.pl